Підключення за 0 грн до Безпека Суми

Категорії

Підключення за 0 грн до Безпека Суми

Компанія Безпека Суми  пропонує для власників квартир та будинків  безтермінову пропозицію. 

При купівлі охоронного обладнання Аякс через сайт https://bezpeka.sumy.ua/ підключення на пульт Безпека Суми та монтаж  охоронної сигналізації  входить в вартість купленого товару. 

Охоронна сигналізація Ajax має цілу низку відмінностей, порівняно з аналогічними продуктами інших виробників, що визначає її якісні та функціональні можливості.

Використання охоронних технологій для захисту приватного майна і нерухомої власності істотно підвищує їхню безпеку і здатне запобігти будь-яким зазіханням зловмисників. Сучасні системи безпеки - це високоінтелектуальні пристрої, що мають досить низьку вартість і широкий функціонал, завдяки чому захист будинку з Ajax стане водночас і економним, і максимально ефективним.

Серед широкого розмаїття пропозицій найбільшою популярністю у споживачів користуються стартові, або базові охоронні комплекти. Вони відмінно справляються із забезпеченням безпеки квартир, приватних домоволодінь, офісів, а також складських та інших комерційних приміщень. До числа обладнання таких систем входять керуюча централь, або Hub, тривожний брелок, датчик відкриття і руху. Купити стартовий комплект системи безпеки Ajax завжди можна в нашому інтернет-магазині.

Професійна бездротова система безпеки Ajax легко доповнюється датчиками проти вторгнення, пожежі, затоплення та реле для дистанційного керування живленням електроприладів. Датчики підключаються за допомогою мобільного додатка в кілька кліків.

Пристрої Ajax:

Захищають від вторгнень
Запобігають пожежам
Зупиняють затоплення

Вибрати професійне та сучасне обладнання

 

( 21 )
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Комплект бездротової сигналізації Ajax StarterKit black - базовий комплект сигналізації для забезпечення безпеки будинку, що працює за бездротовою технологією Jeweller
Швидке замовлення
Комплект бездротової сигналізації Ajax: Ajax Hub, MotionProtect, DoorProtect, SpaceControl. Колір білий
Швидке замовлення
Ajax StarterKit Cam – стартовий комплект бездротової системи безпеки Ajax з фотоверифікацією тривог. В комплект входять: хаб другого покоління Hub 2, датчик руху з фотокамерою Ajax MotionCam, універсальний датчик відкриття вікна/двері Ajax DoorProtect та брелок для керування охоронною системою Ajax Space Control.
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*