Послуги безпеки від 'Безпека Суми': Захист вашого світу

Категорії

Виняткові послуги безпеки в Сумах від 'Безпека Суми'. Ми пропонуємо комплексні рішення для забезпечення вашої безпеки та спокою. Захистіть свій дім, бізнес і близьких разом з нами. 

Фізична охорона
Фізична охорона

Фізична охорона об'єктів

Озброєна охорона об'єктів - кожен наш охоронець володіє відповідною кваліфікацією і успішно проходить серію тестів перед прийомом на роботу.

Забезпечення порядку та контроль безпеки під час проведення масових заходів.

Супровід перевезення цінних вантажів.

Охорона стаціонарних об'єктів за участю кваліфікованих спеціалістів.

Організація контрольних пунктів пропуску з використанням периметрального принципу.

Охорона об'єктів вахтовим методом.

Патрулювання з використанням груп швидкого реагування

Відеоспостереження та контроль доступу
Відеоспостереження та контроль доступу

Необхідність камер відеоспостереження полягає в тому, щоб фіксувати різноманітні події та ситуації, які можуть стати важливим доказом для вирішення конфліктів у майбутньому. Крім того, використання відеоспостереження може допомогти запобігти злочинним проявам, якщо будуть вжиті вчасно додаткові заходи безпеки.

Підключення на пульт
Підключення на пульт

Пультова охорона у Сумах для фізичних осіб - чудовий спосіб захистити своє майно від зловмисників. Квартира, приватна садиба, дача, інші житлові та нежитлові приміщення оснащуються сучасним обладнанням, що перешкоджає проникненню злодія.

Пультова охорона дачних масивів
Пультова охорона дачних масивів

Компанія Безпека-Суми проводить комплекс заходів щодо охорони дачних масивів. Ми пропонуємо встановити охоронну сигналізацію з виїздом груп швидкого реагування. При несанкціонованому проникненні сторонніх осіб, а простіше кажучи злодіїв, надходить сигнал на пульт Компанії та миттєво виїжджає група швидкого реагування, яка може запобігти пограбуванню.

Тривожна кнопка
Тривожна кнопка

Фінансові установи, продовольчі та непродовольчі крамниці, сервісні центри, заклади HORECA та багато інших бізнесів вже оцінили необхідність наявності у себе послуги додаткової допомоги у кризових ситуаціях.

Охорона офісів і складських приміщень
Охорона офісів і складських приміщень

Забезпечення охоронною сигналізацією офісних та складських приміщень, дозволяє зберегти у недоторканності майно, та не перейматися можливим посяганням на нього з боку третіх осіб.

Охорона кафе, ресторанів, магазинів
Охорона кафе, ресторанів, магазинів

Фахівці охоронної компанії «Безпека Суми» працюють над забезпеченням безпеки на всіх етапах її побудови: проектування, монтаж, пусконалагодження та безпосередньо охорона.

Охорона будинків
Охорона будинків

Охорона приватного будинку – це найдієвіше рішення для захисту свого житла від злочинців. Важливим моментом для створення системи безпеки є необхідність урахування всіх можливих ризиків і місць проникнення до приміщення.