Охорона квартир

Категорії

Поставити квартиру під охорону – це надійне рішення, для запобігання можливих посягань на своє майно. Спеціалісти компанії «Безпека Суми» допоможуть побудувати чітку та надійну систему захисту з урахуванням побажань клієнта. Ми не просто встановлюємо сигналізацію, ми повністю закриваємо питання безпеки у квартирі. У багатьох службах, охорона це просто квартирна сигналізація і натискання декількох кнопок на клавіатурі. Охорона квартири від «Безпека Суми» це коли:

  • Вас нема вдома, спрацювала сигналізація, Ви отримали сповіщення на мобільний телефон, а група швидкого реагування затримала зловмисника;
  • Ви вдома, а в ночі до вас спробували потрапити злодії, ви отримуєте сповіщення на телефон, а група швидкого реагування затримує зловмисника;
  • Ви повертаєтесь додому, а зловмисник робить спробу потрапити до квартири разом з вами, ви набираєте код на клавіатурі код «зняття під примусом» і група швидкого реагування знову затримує зловмисника;
  • Зловмисник пробує відкрити замок на вхідних дверях, чи якийсь хуліган гучно тарабанить у них – одне натиснення на тривожну кнопку і група швидкого реагування зупинить усі протиправні дії сторонніх осіб;

При цьому компанія "Безпека Суми" використовує у своїй роботі лише сертифіковане обладнання.

Чому обирають «Безпека Суми»:

👨‍⚖️Особистий менеджер
Кожен клієнт компанії має свого персонального менеджера, який може допомогти розв'язувати будь-яке питання з безпеки.

🚀Оперативність
У разі сигналу Тривога, ГШР прибуває на об’єкт, у термін до 7 хвилин. А встановлення сигналізації на новому об’єкті організовується за один робочий день.

✅Чесна ціна та спеціальні пропозиції
Вартість забезпечення безпеки доступна кожному, а наявність акцій та спеціальних пропозицій, допомагає клієнту вигідно економити свої заощадження.

💡Досвідчений персонал
Спеціалісти компанії мають практичний досвід роботи в силових відомствах та в роботі з провідними системами охорони. Кожен співробітник щорічно проходить курси підвищення кваліфікації.

🔒Фіксована вартість послуг
Замовник сплачує лише фіксовану вартість послуг згідно з умовами договору без зайвих додаткових витрат та прихованих платежів.

💰Матеріальна відповідальність
По кожному об’єкту компанія Безпека Суми несе матеріальну відповідальність перед Замовником послуги. Сума матеріальної відповідальності може сягати 100 000 грн.

Телефонуйте або напишіть нам вже зараз, щоб дізнатися про спеціальну пропозицію для нових клієнтів.

( 22 )
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Комплект бездротової сигналізації Ajax: Ajax Hub, MotionProtect, DoorProtect, SpaceControl. Колір білий
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*