Varta

Бренд Varta за найкращими цінами.

У нашому інтернет-магазині Bezpeka представлений гарний вибір акумуляторів, з якими життя користувачів стане більш вільним і незалежним від розеток.

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Електрохімічна система Primary lithium; Напруга, В 3; Типорозмір CR 123A

Якщо потрібно замінити елементи живлення для побутової техніки або інших потреб, замовити товари компанії Varta в Україні можна через наш сайт. Виробник випускає великий портфель продуктів для різних сфер застосування. У нашому інтернет-магазині Bezpeka представлений гарний вибір акумуляторів, з якими життя користувачів стане більш вільним і незалежним від розеток.

Окрім цього, ми реалізуємо проекти щодо встановлення системи безпеки у житлових будинках, офісних приміщеннях та на підприємствах. За потреби наші фахівці нададуть консультацію та допоможуть з вибором товарів, а також здійснять професійний монтаж обладнання. Як офіційний постачальник, пропонуємо розумні ціни на товари бренду Varta, які допоможуть кожному користувачеві завжди залишатися на зв'язку та підтримувати належний рівень безпеки.

Історія появи бренду

Ця торгова марка має довгу та насичену історію. Вона була заснована Адольфом Мюллером у 1887 році у німецькому місті Хагені. Початкова назва звучала, як Büsche & Müller. Спроби налагодити виробництво акумуляторів не мали успіху. Тоді в 1890 році компанії Siemens і AEG вклали свої гроші в оновлений бренд - AFA, який у 1904 році перетворився на торгову марку, яка зараз відома практично кожній людині.

Виробник випускає такі категорії товарів:

  • мікробатареї;
  • батареї побутового призначення;
  • системи накопичення енергії;
  • індивідуальні акумуляторні рішення.

Компанія є технологічним лідером у своєму сегменті, тому вона сама встановлює галузеві стандарти якості. На сьогоднішній день функціонують п'ять заводів, розташованих на території Азії та Європи, а також кілька дочірніх підприємств та дилерська мережа. Колектив співробітників налічує загалом близько 4800 осіб. Обслуговується понад 75 країн світу. Продукцію фірми Varta купити в Україні за низькими цінами можна у нашому онлайн-каталозі.

Пропонований асортимент

Виробництво здебільшого сконцентровано на виготовленні побутових батарей, а також мікробатарей та літій-іонних рішень. Вартість продукції бренду Varta залежить від типу виробу, електрохімічної системи, розміру та форми.

Побутовими моделями користуються середньостатистичні споживачі, у цій групі є:

  • звичайні батареї;
  • зарядні пристрої;
  • акумулятори;
  • павербанки;
  • ліхтарі;
  • пристрої для накопичення енергії

Мікровироби мають широкий спектр застосування і можуть бути частиною слухових апаратів або використовуватися в автомобілях. Літій-іонні прилади, як правило, являють собою монетні та круглі вироби великого розміру. Компанія інтенсивно займається дослідженнями та розробками, що й зробило її одним із лідерів ринку.