Підключення на пульт

Категорії

Підключення на пульт ОХОРОНИ в Сумській області.

Пультова охорона у Сумах для фізичних осіб - чудовий спосіб захистити своє майно від зловмисників. Квартира, приватна садиба, дача, інші житлові та нежитлові приміщення оснащуються сучасним обладнанням, що перешкоджає проникненню злодія.

Хто сказав, що оснащення засобами охорони – прерогатива лише юридичних осіб. Простий обиватель потребує захисту анітрохи не менше, ніж власники заводів та магазинів. Кожна людина все життя прагне збільшення матеріальних цінностей, будує будинок, обставляє квартиру. І як прикро буває повернутися додому та побачити голі стіни! Пультова охорона у Сумах для фізичних осіб - чудовий спосіб захистити своє майно від зловмисників. Квартира, приватний будинок, дача, інші житлові та нежитлові приміщення оснащуються сучасним обладнанням, що перешкоджає проникненню злодія.

У ЧОМ ПЕРЕВАГИ ПУЛЬТОВОЇ ОХОРОНИ?

 • Цілодобовий контроль. Вся інформація надходить на контрольну панель, за якою ведеться спостереження відповідального фахівця.
 • Можливість відеозйомки, що полегшує пошуки злочинця, є доказом у суді.
 • Оснащення приміщення датчиками різної дії: рух, відкриття/зачинення дверей, визначення витоку газу, димоуловлювачі, датчики займання, затоплення.
 • Оперативне прибуття групи швидкого реагування. Злочинець не встигне втекти з награбованим добром, навіть якщо зможе увійти до приміщення.
 • Можливість встановлення сирени, яка злякає злочинця ще в момент проникнення та приверне увагу до вашого житла.
 • Кнопка екстреного виклику. Трапляються ситуації, коли потрібно швидко та непомітно покликати на допомогу. Консоль управління дозволяє зробити це за лічені секунди.
 • Можливість встановлення параметрів доступу лише для членів сім'ї. Вам будуть не страшні ні злодії, ні непрохані гості.
 • Солідний зовнішній вигляд. Наявність систем безпеки вже на початковому етапі відлякає зловмисника, який хотів би проникнути до будинку без ризику бути спійманим.
 • Доступна вартість за високої ефективності. Після монтажу обладнання ви платите лише за абонентське обслуговування, причому сітка тарифів включає дуже привабливі ціни.
  Компанія "Безпека Суми" - це пультова охорона для фізичних осіб за дуже доступною вартістю.

Представник компанії відвідає ваш будинок та запропонує варіанти розташування обладнання, додаткові опції, розрахує вартість покупки та монтажу. Ми працюємо лише за договором та несемо повну відповідальність за кожного клієнта. Страхування матеріальної відповідальності, сучасне оснащення, згуртований та досвідчений колектив - Компанія "Безпека Суми" стоїть на варті вашої безпеки щодня в будь-який час доби.

Зверніться до нашої компанії та отримайте вигідну пропозицію щодо обслуговування та монтажу.

Захистимо ваш будинок та вашу родину!

( 56 )
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Комплект бездротової сигналізації Ajax: Ajax Hub, MotionProtect, DoorProtect, SpaceControl. Колір білий
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*