Новости

Щодо надання інформації до МВС стосовно персоналу охорони

Згідно Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.11.2015 № 960, необхідно до 15.12.2015 направити до органу ліцензування відповідні дані щодо персоналу охорони.

Рекомендуємо вказану інформацію зазначати у листі безпосередньо до Міністерства внутрішніх справ з наступним змістом:

"Щодо надання інформації про персонал охорони

Відповідно до абзацу другого підпункту 2 пункту 7 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.11.2015 № 960, суб’єкт охоронної діяльності зобов’язаний повідомляти орган ліцензування щороку до 15 грудня (станом на 1 грудня) про дані щодо персоналу охорони, що містять інформацію про загальну кількість персоналу охорони та рівень його кваліфікації.

Інформуємо, що загальна кількість персоналу охорони, що входить до штату ТОВ/ПП ____, становить - __, з якої:

охоронників 1 розряду - __; охоронників 2 розряду - __; охоронників 3 розряду - __; охоронників 4 розряду - __; охоронців - __; старших охоронців __.".

 

Довідково:

- у вказаній інформації перелічені усі професії/кваліфікації приватних суб'єктів охороної діяльності, що підпадають під зміст терміну "персонал охорони", визначеному в Законі України "Про охоронну діяльність". Будь-які інші професії включати не потрібно, наприклад, такі як "сторож" або "контролер на контрольно-пропускному пункті";

- усі графи зазначені у проекті листа доцільно заповнювати. У разі відсутності даних проставляти цифру "0";

- дані стосовно персоналу охорони подаються суб'єктом охоронної діяльності щороку, незалежно від того чи відбувалися зміни у вказаний період.

Понравилось? Поделитесь с друзьями!

надо виджет подкл...
Удивительно, но никто не оставил ни одного отзыва.
Вы можете стать первым!
Написать комментарий
      24 + ? = 32