Новости

Про поновлення взаємодії між поліцією та приватними охоронними службами

В повідомоленні від 16.11.2015, розміщенному на Консультативно-інформаційному ресурсі "ПРАВО НА ОХОРОНУ", порушувалось питання, пов'язане з одностороньою відмовою підрозділів Державної служби охорони при МВС (поліції охорони) від взаємодії з приватними охоронними підприємствами на підставі договорів, зокрема, в частині реагування групами затримання поліції охорони на спрацювання сигналізації, встановленної на об'єктах.

Поряд з цим підрозділи ДСО (поліції охорони) офіційно інформували замовників, з якими у приватних суб'єктів охоронної діяльності укладено договори на охороні послуги за допомогою пунктів централізованого спостереження, про неможливість подальшого реагування з пропозицією про доцільність укладання прямих договорів з підрозділами поліції охорони.

Проте 25.11.2015 керівництвом Національної поліції видано наказ № 113 , яким дозволено поліції охорони взаємодіяти з суб'єктами охоронної діяльності на підставі договорів.

З метою мотивованого роз'яснення суб'єктами охоронної діяльності своїх замовників про ситуацію, що склалася у цьому напрямку господарських взаємовідносин, та прийняття виважених рішень, доводимо зміст вказаного наказу в додатку та сайті.

Понравилось? Поделитесь с друзьями!

надо виджет подкл...
Удивительно, но никто не оставил ни одного отзыва.
Вы можете стать первым!
Написать комментарий
      24 + ? = 32